فراخوان اردوی دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه

دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه در راستای حمایت از هنر ارزشمند عکاسی و تولید آثار فاخر و آشنایی هر چه بیشتر هنرمندان عکاس با شهر قزوین،مسیر گردشگری و ارتباط هر چه بیشتر فضایی و کالبدی با کهن شهر قزوین ،از تمامی عکاسان سراسر ایران برای شرکت در اردوی سه روزه این جشنواره دعوت به عمل می آورد.

هنرمندانی که قصد ثبت نام در اردوی جشنواره را دارند ، قبل از ثبت‌نام و ارسال شرح فعالیت خود به سایت جشنواره، نکات ذیل را به‌دقت مطالعه فرمایند:

دانلود فایل PDF

-اردوی جشنواره صرفا مربوط به  عکاسان غیربومی می باشد. (منظور عکاسانی است که در حال حاضر ساکن استان قزوین نیستند).

-تمامی عکاسان به غیر از عکاسان بومی، در صورت تمایل به حضور در جشنواره می توانند با ثبت نام در سایت جشنواره رزومه هنری خود را ارسال نمایند. شایان ذکر است ثبت نام در اردو فقط از طریق سایت جشنواره امکان پذیر است.

-ثبت‌نام و حضور در اردو کاملا رایگان است و هیچگونه هزینه‌ای به عنوان حق ثبت‌نام از هنرمندان دریافت نخواهد شد.

-انتخاب عکاسان متقاضی، با توجه به رزومه ارسالی ایشان و بررسی‌های انجام گرفته توسط هیات انتخابی پنج نفره نفر شامل آقایان: عرفان دادخواه، اسحاق آقایی، صابر قاضی، صادق سوری و محسن کابلی انجام خواهد گرفت.

-در اردوی جشنواره،  50 هنرمند از میان عکاسان متقاضی از طریق بررسی رزومه ها میهمان جشنواره خواهند بود.

-عکاسان مدعو در این جشنواره به مدت سه شب و چهار روز مهمان ستاد  اجرایی جشنواره هستند .

زمان برگزاری اردو، از صبح سه شنبه 10 اردیبهشت 98 لغایت روز پنجشنبه 12 اردیبهشت 98 خواهد بود. لذا خواهشمند است قبل از ارسال رزومه، از امکان حضور خود  در تاریخ یادشده اطمینان حاصل نمایید، زیرا انصراف از شرکت، باعث تضییع حق حضور سایرعکاسان می گردد.

مهلت ارسال رزومه از طریق سایت جشنواره، تا ساعت ۲۴ روز شنبه 17 فروردین ماه 1398 خواهد بود. این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و فیلد ارسال رزومه در سایت پس از این ساعت بسته خواهد شد.     

ثبت نام و ارسال رزومه به منزله پذیرفتن قوانین جشنواره است وپس از اعلام اسامی عکاسان مدعو توسط دبیرخانه جشنواره که حاصل بررسی دقیق هیات 5 نفره انتخاب می باشد، هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد. 

روز نخست جشنواره به صورت ماراتون عکاسی در مسیر گردشگری قزوین برگزار می گردد که قوانین و موضوعات در همان روز در اختیار عکاسان قرار میگیرد. شایان ذکر است فایلهای دریافتی به صورت RAW ( بدون پردازش) در همان روز و در ایستگاه آخر طبق قوانین توسط دبیرخانه دریافت می شود. لذا عکاسان محترم در موقع ثبت نام به این مهم توجه داشته باشند .

روز های دوم و سوم اردو جشنواره به عکاسی برای دو بخش جنبی(معماری) و تلفن همراه اختصاص داده شده است.

اسامی منتخبین مدعو به این اردو در روز سه شنبه 20 فروردین ماه 1398 در سایت جشنواره اعلام خواهد شد.
عکاسان شرکت کننده در اردو‌ ملزم به شرکت در بخش جنبی(معماری) و تلفن همراه جشنواره و آپلود آثار، مطابق زمان‌بندی اعلام شده در فراخوان هستند.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://darolsaltaneh.qazvin.ir مراجعه فرمایید.

 

 

  •